Квалификаторка Линетте победила је у епском финалу Бронк Опен -а

Линетте - обрезана

Магда Линетте освојила је своју прву титулу на ВТА Тоур -у

Квалификаторка Магда Линетте победила је у епском финалу против Цамиле Гиорги како би тријумфовала у првом издању Бронк Опена, освојивши своју прву титулу на ВТА Тоур -у.

бодовање за тенис

На последњем ВТА догађају пре УС Опена, светски број 80 је тријумфовао 5-7 7-5 6-4 за два сата и 33 минута, надмашивши свој једини претходни успех на стази од 125.000.

Три такмичарска сета на крају су довела до победе Линетте, док је Италијанка Гиорги изгубила друго финале у размаку од 20 дана, пошто је исту судбину доживела у Вашингтону.

Четири од првих пет гемова у уводном сету произвели су брејкове и Гиорги је на крају победио погађајући љубав на Линетте-ов сервис на 5-5 пре него што је претворио прву од три сет лопте.

Али Пољак је целе недеље тешко резао, победивши у седам мечева за пласман у финале, и узео други сет са мало игре.

гледајте бикови вс цавс онлајн бесплатно

Сачувала је четири брејк лопте у критичном тренутку за напредак 5-4 и, упркос томе што у следећем гему није успела да узме две сет лопте, на крају је добила брејк који јој је био потребан.

самсунг тв диснеи плус апликација

Чини се да је Гиорги, који је рангиран на 58. месту, поново стекао предност тако што је у првом гему одлучивао брејком. Међутим, Линетте је сачувала још четири брејк лопте како би спречила да дупли брејк заостане.

То је променило замах и она је касније скочила са 4-2 надоле, победивши у четири узастопне утакмице и освојивши први од два шампионска бода када је Гиорги убацио форхенд у мрежу, Линетте је славила загрливши свој тим.

Линетте одлази у Флусхинг Меадовс на високој висини и могла би се суочити са браниоцем титуле Наоми Осака у другом колу УС Опена.

Популарне Питања

Новак Ђоковић и његова велика 3 ривала дошли су да монополизују Бест-оф-5 формат на слемовима у последњој деценији. Бен Ротхенберг позвао је слемове да пређу на Бо3, барем у години ЦОВИД-19, како би свима дали поштену шансу.

Обојица 6-3 у утакмици А-10, Дукуесне и Саинт Лоуис састају се на важној утакмици у среду. Ево како уживо гледати утакмицу без кабла.

Одвојени на само неколико сати, Лоиола и УИЦ састају се у недељу на градском кошаркашком обрачуну. Ево како да гледате утакмицу.

Како смањити оток због лакших повреда. Сви смо патили од кврге или две током одрастања. Озлеђено ткиво се упали, изазива бол и набрекне. Отицање је како ваше тело реагује на мање трауме. Постоје неки уобичајени ...