Како гледати Голден Книгхтс вс Кингс на мрежи без кабла

Гетти

Лос Ангелес Кингс ће у недељу угостити Вегас Голден Книгхтс у Стејплс центру.

Почетак утакмице је заказан за 22 сата. ЕТ и биће на Фок Спортс Вест -у (локални гледаоци на тржишту Кингс), АТ&Т СпортсНет Роцки Моунтаин (локални гледаоци на тржишту Голден Книгхтс -а) или ЕСПН+ (свуда у Сједињеним Државама). Ево кратког приказа како гледати пренос утакмице уживо на рачунару, телефону или уређају за стриминг:

Ако сте на тржишту краљева: ФубоТВ

За оне који живе на локалним тржиштима, Фок Спортс Вест део је Више од 95 ТВ канала укључених у главни ФубоТВ пакет , који је у великој мери прилагођен спорту. Нажалост, АТ&Т СпортсНет Роцки Моунтаин још увек није доступан на ФубоТВ -у или било којој услузи за стриминг, па фанови на том тржишту неће моћи да гледају на овај начин на мрежи.

најбоље понуде за тенисице

Овде можете започети бесплатну седмодневну пробну верзију ФубоТВ-а , а затим можете гледати пренос уживо Кингс вс Голден Книгхтс на свом рачунару путем веб локације ФубоТВ или на телефону (подржани Андроид и иПхоне), таблету, Року, Аппле ТВ, Амазон Фире ТВ, Цхромецаст или другом подржаном уређаја путем апликације ФубоТВ.

Ако не можете гледати уживо, ФубоТВ долази са 30 сати ДВР простора у облаку, као и 72-часовном функцијом прегледа, која ће вам омогућити да гледате игру на захтев у року од три дана од њеног завршетка, чак и ако ти то не снимаш.

Ако сте изван тржишта краљева и златних витезова: ЕСПН+

Ако живите у Сједињеним Државама и нисте на тржишту Краљева и Златних витезова, утакмицу можете гледати уживо на ЕСПН+ , дигитални стреаминг сервис са ЕСПН-а који покрива неколико НХЛ утакмица ван тржишта сваке недеље, плус десетине других спортова уживо, свих документарних филмова 30 за 30 и другог оригиналног садржаја за 4,99 УСД месечно.

величина тениског рекета за децу

Овде се можете пријавити за ЕСПН+ , а затим можете гледати пренос уживо Кингс вс Голден Книгхтс на свом рачунару путем ЕСПН.цом или на телефону (компатибилан са Андроидом и иПхонеом), таблету, Року, Амазон Фире ТВ, Аппле ТВ, Цхромецаст, ПлаиСтатион 4, Ксбок Један или други уређај за стриминг путем апликације ЕСПН.

Голден Книгхтс вс Кингс Превиев

Краљеви су ушли у трећи период свог суботњег нагиба против Насхвилле Предаторс-а са вођством од 4-1, да би гледали како вођство испари за мање од 12 минута. У последњем минуту утакмице су се опоравили са трио голова, победивши 7-4 и побољшавши на 2-2-0.

Момци су одиграли довољно добро да победе, само смо им вратили, рекао је главни тренер Кингса Тодд МцЛеллан, према Лос Ангелес Тимес . Задовољство ми је што их видим срећне, пуштају музику [у утакмици у свлачионици] и разумеју ко можемо постати.

Десно крило краљева Дустин Бровн постигао је и додао пар асистенција, од којих је једна довела до победника игре Алека Иафалла. Лијево крило Лос Ангелеса Илиа Ковалцхук и центри Анзе Копитар и Мицхаел Амадио имали су по један циљ и помоћника.

Имали смо тешке деонице првих 10 минута трећег, али смо тада имали много шанси за постизање оцене А пре него што смо постигли гол који нас је водио, рекао је Бровн, према Лос Ангелес Тимесу. Мислим да је охрабрујуће што нисмо на отпаду након што смо код куће убацили предност од три гола.

Златни витезови су у суботу свладали Цалгари Фламес са 6-2 да би побољшали сезону на 3-2-0.

'Фламес' је у првих пет минута другог периода два пута постигао гол за вођство од 2-1, али је десно крило Вегаса Марк Стоне изједначило нешто више од два минута касније, први од пет голова Голден Книгхтса без одговора.

најбоља стеза за тендонитис

Када покренете свој тим као што смо имали вечерас, све четири линије су допринеле, то је велика част ... узбуђени сте када то видите, рекао је тренер Вегаса Герард Галлант, према Ассоциатед Пресс . Не тако често ће наша такозвана четврта линија добити три гола у утакмици, али они су отишли ​​тамо, радили су свој посао, одржавали игру једноставном, радили су јако вредно ... радили су свој посао и за то су награђени .

Стоне, који је асистирао код првог гола Вегаса, има 8 бодова ове сезоне, заузимајући седмо место у НХЛ -у од недеље.

Книгхтс-ов викенд у две утакмице представља њихов први летњи тест ове године.

Радујемо се, биће ово тешка утакмица, рекао је Галлант о недељном нагибу, по АП. ЛА је данас имао заиста добру утакмицу ... сутра ће бити на врхунцу. Отићи ћемо тамо вечерас, сутра нећемо јутарњег клизања и сутра увече ћемо се припремити за утакмицу, а требало би да буде заиста добра хокејашка утакмица. Ове године играју одлично и раде заиста добар посао.

Популарне Питања

Батлер и Флорида сукобљавају се у суботу поподне у Гаинесвиллеу. Ево како да гледате игру на мрежи ако немате кабловску.

Најбољи тенисачи у данашњој утакмици имају при руци велики број тренера, физиотерапеута и помоћног особља који ће изаћи у сусрет било којој потреби.

Делхи је успео да стигне испред Мумбаија на крају тесно оспораване утакмице.

Цлемсон и Охио Стате састају се у другом полуфиналу плеј -офа колеџа у петак увече. Ево како можете гледати бесплатан пренос игре уживо на мрежи.