Бердих преживљава застрашивање како Зверев импресионира

ТомасБердицх-Цроппед

Томас Бердицх служи на Мастерсу у Монте Карлу

Томас Бердицх је у понедељак у првом колу Мастерса у Монте Карлу морао да победи квалификационог тима да би победио квалификанта Андреиа Кузнетсова.

Бердих је избегао меч лопте против Роџера Федерера у четвртфиналу Мајами опена и био је неуверљив пошто је победио Кузњецова са 4-6 6-3 6-4.

Уз деветог носиоца Бердицха, 12. и 13. носиоцу Роберто Баутиста Агут и Пабло Царрено Буста су била потребна три сета за пролазак у другу рунду.

спортска стеза за лакат

Али није било таквих борби за 14. носиоца Александра Зверева, обећавајућег Немца који је ушао у директним сетовима против Андреаса Сепија.

БЕРДИХ ПРЕЖИВЕЛИ УЖАС КУЗНЕЦОВА

Изгледало је да је Бердицх постигао запањујући пораз након што је изгубио први сет и суочио се са брејк лоптама на 2-2 у другом.

Али, преживео је мамутску сервисну игру да би је држао, а затим је присилио да одлучи.

Чех је направио кључни брејк у трећем гему последњег сета, и то му се показало довољно да избегне оно што би био излаз из прве рунде другу годину заредом у Монте Карлу.

како одредити величину хвата тениса

ЗВЕРЕВ УЖИВАЈУЋИ У ИГРИ

Зверев је већ уживао у продуктивној години, победио на Опен де Суд де Франце и пласирао се у четвртфинале у Мајамију.

тенисице без леђа

А 19-годишњаку је било потребно само 68 минута да испрати џокер Сеппи, која је уживала у подршци публике у Монаку.

Говорећи након победе, Зверев је рекао: 'Волим да играм на шљаци. То је површина на којој сам одрастао. У Европи већи део сезоне играте на шљаци.

„Заправо не знам која ми је омиљена површина, а заправо немам ни најмање омиљену површину. Више зависи од тога како играм током времена. Више зависи од тога у којој сам форми, више од површине. '

ШПАНСКИ КВАРТЕТ У ДРУГИ КРУГ

Николоз Басиласхвили је лако освојио први сет против Баутисте Агута, али Грузијка није успела да оствари шокантну победу, срушивши се на пораз од 1-6 6-3 7-5.

Царрено Буста придружује се земљаку Баутисти Агуту у наредном колу након победе над Фабиом Фогнинијем 7-6 (7-0) 6-7 (4-7) 6-3.

како офарбати тенисице

Колеге Шпанци Алберт Рамос-Винолас и Ницолас Алмагро савладали су Ренза Олива и Мартина Клизана, али је Гуиллермо Гарциа-Лопез изгубио од Адриана Маннарина.

Пабло Цуевас је попустио поред Виктора Троицког 6-3 6-0, Киле Едмунд је победио у британској бици са Даном Евансом, а Диего Сцхвартзман је избацио Бернарда Томића.

Популарне Питања

Кошаркашки тим Охаја и Акрона састаће се у уторак на утакмици између држава. Ево како да гледате утакмицу.

Како се опоравити од операције плантарног фасциитиса. Истраживања сугеришу да операција може помоћи у ублажавању бола, укочености и отока плантарног фасциитиса ако вам други третмани не помогну.хттпс: //медлинеплус.гов/енци/артицле/007021.хтм ...

Новак Ђоковић подигао је у недељу своју 20. гренд слем титулу победивши Матеа Берреттинија резултатом 6-7 (4), 6-4, 6-4, 6-3 у финалу Вимблдона.

Како припремити свог пса за путовање. Путовања могу бити забаван начин за одмор са псима. Али ментална и физичка припрема вашег пса за путовање од пресудне је важности за осигурање удобног и сигурног бекства. Не само да треба да направите ...